Çamlık Mah. 409 Sok. Didim/AYDIN
+90 (256) 813 11 61 - 0507 215 1771
info@zeynuraparts.com
Rezervasyon yap
COVID 19 a Karşı Hazırlıklar Tamam!
COVID 19 a Karşı Hazırlıklar Tamam!

 

1 Haziran 2020 İtibariyle Faaliyete Geçecek Olan İşletmemizin Covid-19 Dolayısı Aldığı Önlemlerden Bazılarını Sizinle Paylaşıyoruz.

-Girişte Misafirlerimizin Maske Takıyor Olması Gerekiyor. Maskesi Olmayan Misafirlerimize Maske Temini Yapıyoruz.

-Her Alana Yakın Mesafede Bulunan Alkol Bazlı Dezenfetan İle Elleri, Girişte Bulunan Dezenfektan Paspaslar İle Ayakkabılarımızı Dezenfekte Ediyoruz.

-Personelimiz Tarafından Girişte Tüm Misafirlerimizin Ateşi Temassız Ölçüm Cihazı İle Ölçülerek 38 Derece ve Daha Yüksek Ateşi Bulunan Misafirmizi En Yakım Sağlık Kuruluşuna Yönlendiriyoruz.

-Personelimizin Tamamı Çalışma Saatleri Süresince Maske, Koruyucu Siperlik ve Bandana Kullanarak Size Hizmet Vermekle Birlikte Yanlarında Daima Alkol Bazlı Cep Dezenfektanı Bulunuyor.

-Tüm Masalarımızı ve Şezlonglarımızı Sosyal Mesafe Kuralına Göre Yeniden Düzenledik ve Misafirlerimize Gerekli Sosyal Mesafeyi Bırakıyoruz.

-Her Masamızda Tek Kullanımlık Kaliteli Islak Mendil Bulunuyor ve Teması En Aza İndirmek İçin Tek Kullanımlık Şeker, Kürdan, Tuz, Karabiber Gibi Ürünleri Misafirlerimizin Kullanımına Sunuyoruz.

-Aydın Büyükşehir Belediyesi Tarafından Yürütülen Şehirlerin ve İşletmelerin Dezenfeksiyon Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor.

-Misafirlerimizin Kullanımına Sunulan Tüm Masa, Sandalye ve Şezlonglar Kullanım Sonrası Standart Olarak Genel Temizlik Malzemeleri İle Temizlendikten Sonra Alkol Bazlı Sıvılar İle Dezenfekte Ediliyor.

-Konaklayan Misafirlerimizin Ardından Odalarımız En Az 2 Saat Boş Bırakılıyor . Özel cihazlar ile  Temizlik ve Dezenfeksiyon İşlemleri Detaylı Bir Şekilde Yapılıyor.

-Bu Süreçte Virüsün Yayılımını En Aza İndirgemek İçin Misafirlerimizin Desteklerine ve Anlayışlarına Şimdiden Teşekkür Ederiz. Sağlıklı Günler Dileriz.

Cevap Yaz